ESBIKE
            Bisiklet Takımı
Güçlü Türkiye İçin Pedallıyoruz.
Yazdır PDF

 

ESBIKE (ESKİŞEHİR DAĞ BİSİKLETİ TAKIMI)

 


-Bisiklet Sporunu en Üst Seviyede Profesyonelce yapmak ve Milli düzeyde ülkemizi temsil etmek için antrenmanlar yapmaktayız aynı zamanda yeni sporcular yetiştirmekteyiz.

-Profesyonelliğin yanında bilgilerimizi amatör katılımcılar ile paylaşmak için hafta sonu etkinlikleri ve eğitimler organizasyonlar yapmaktayız.

-Eskişehir'in tanıtımı ve gençlerin güvenli spor yapabilmeleri için kendi çabalarımızla Ulusal ve Yerel Bisiklet Organizasyonları düzenliyoruz.

-Bisiklet adına Resmi kurumlarla çalıştaylar oluşturuyoruz.

-İstek doğrultusunda 81 ilde Resmi kurumlarla işbirliği ile yardımcı oluyoruz ve Bisiklet organizasyonlarını herşeyi ile düşünerek profesyonelce düzenliyoruz.

-Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortak çalışmalar yürütüyoruz.

-Bu etkinlikleri Bay ve Bayan olarak Profesyonel ve alanında uzman Spor alanında Yüksek Öğrenim almış gerekli belgelere sahip kişiler düzenlemektedir.

 

  

ESDAG (ESKİŞEHİR DOĞA AKTİVİTELERİ GRUBU)  

 


-Bisiklet haricinde hava şartları el vermeyince naparız diye düşündük ve doğa yürüyüşleri düzenlemeye başladık.

-Eskişehir'de bu anlamda ilk kurulan Doğa Gruplarından biriyiz.

-Bugüne kadar binlerce Eskişehirli hemşerimizi şehrimizin doğal güzelliklerini ücretsiz olarak gezdirdik ve yeni rotalar oluşturduk.

-Oluşturduğumuz bu rotaları şehrimizin tanıtımında kullanmak üzere kitap planımız bulunmakta.

-Ailelerin rahatlıkla katılabileceği 7'den 70'e katılımcının aynı anda yürüyebileceği bir grup yapımız bulunmakta disiplin kimseyi sıkmayacak düzeyde aksine doğa gezilerini sevdiriyoruz.

-Daha sağlıklı yaşamak ve stresten uzak bir yaşam için doğa yürüyüşlerimizi yapmaya devam ediyoruz.Esdag bu amaçla kurduğumuz yan grubumuzdur.Esbike'ye bağlıdır.

-Gençlik ve Spor Bakanlığımıza kayıtlı katılımcılarımızla etkinliklerimizi resmi izinler çerçevesinde diğer gruplara örnek olarak çevremize zarar vermeden doğaya çöp bırakmadan yapmaktayız.

-Doğa yürüyüşlerinde Oryantiring başta olmak üzere doğada hayatta kalma v.b konularda bilgilerimizi katılımcılarla paylaşıyoruz.

-Bu etkinlikleri Bay ve Bayan olarak Profesyonel ve alanında uzman Spor alanında Yüksek Öğrenim almış gerekli belgelere sahip kişiler düzenlemektedir.

 

BMX VE GÖSTERİ ETKİNLİKLERİ

 


-Kimi zaman talepler oluyor açılışlarda Belediyelerin etkinliklerinde gösteri amaçlı yardımcı olurmusunuz diye.Bizlerde çevremizde bulunan dostlarımıza ulaşarak onların faydalanmasını sağlıyoruz.

-Yapılan bu etkinliklerle maddi olarak ufakta olsa kazanç sağlamaları ve bu alanda çalışmaya motive olmalarını sağlamakta.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Esbike 2003 yılında Gökay KONUK tarafından kurulmuştur. Kullanılacak İçerikler 
emek harcanarak oluşturulmuştur.İzinsiz kopyalamayınız.

 cheap jerseys